Lampa olejna Stelton Lucie, azure

497-2 Stelton Stelton
188.00 PLN
188,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
497-2
Wymiary

Ø8,5 cm, wysokość: 17,5 cm

Materiały
borokrzemian, tworzywo ABS
Ograniczenia

Opis produktu

Lampa olejna Stelton Lucie azure to elegancki produkt, który z powodzeniem sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych, klasycznych i skandynawskich. Posiada cylindryczny kształt. Jest przeznaczona do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Może być stosowana na balkonie i tarasie.


Produkt wykonano ze szkła borokrzemowego oraz tworzywa ABS. Jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia różnego pochodzenia. Posiada 8,5 cm średnicy oraz 17,5 cm wysokości. Produkt został zaprojektowany przez Francisa Cayouette.


Lampa olejna Stelton Lucie azure zapewni przyjemne oświetlenie i jedyny w swoim rodzaju klimat. Będzie Ci towarzyszyć podczas romantycznych kolacji oraz rodzinnych obiadów.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Francis Cayouette posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie projektowania. Dąży do tego, aby jego projekty były innowacyjne i zaskakujące, a jednocześnie bardzo naturalne. Prowadzi swoje własne studio Unit 10 Design, a także współpracuje z dużymi firmami takimi jak Stelton czy Normann Copenhagen. Specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów domowych, przedmiotów codziennego użytku oraz mebli. W czasie procesu twórczego stara się zwracać większą uwagę na potrzeby użytkowników niż na sam produkt. Jego prace są zatem proste i funkcjonalne, a co najważniejsze – czynią życie łatwiejszym!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię