Lampa podłogowa bezprzewodowa Sigor Nuindie, szary

4501901 Sigor Sigor
985.00 PLN
985,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4501901
Wymiary

Wysokość: 120 cm,

Podstawa: 15 x 15 x 1,45 cm,

Klosz: Ø11 x 8,8 cm

Materiały
Aluminium malowane proszkowo
Zalecane źródło światła
LED 2,2 W

Opis produktu

Lampa podłogowa bezprzewodowa Sigor Nuindie szary stanowi idealne uzupełnienie salonu lub sypialni. Prezentuje się nowocześnie i przyjemnie dla oka, dzięki czemu poza funkcją praktyczną, pełni również funkcję dekoracyjną.


Produkt zapewnia dodatkowe oświetlenie, które świetnie sprawdzi się podczas wieczornego odpoczynku z książką lub ulubionym serialem. Światło jest przyjemne, ciepłe i nieoślepiające. Wykorzystuje innowacyjną technologię LED, charakteryzującą się energooszczędnością.


Lampa podłogowa bezprzewodowa Sigor Nuindie szary może być stosowana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Jej klasa szczelności to IP54. Dzięki temu, że jest bezprzewodowa, jest również mobilna i wygodna w użytkowaniu.

Marka

Firma SIGOR od 1937 roku jest synonimem najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych oraz wywwodzi się z Niemiec.

Marka SIGOR prezentuje najwyższą jakość w zakresie jakości światła i żywotności produktu. Każda lampa otrzymuje gwarancję (lampy LED 2 lata). Sigor współpracuje z wiodącymi ośrodkami produkcyjnymi na całym świecie.

W ofercie Sigor znajdziesz przede wszystkim funkcjonalne i innowacyjne lampy Nuindie. Dzięki temu, że są bezprzewodowe, lekkie i ergonomiczne możesz je przenosić w dowolne miejsce. Niech lampa Sigor towarzyszy Ci gdziekolwiek jesteś!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię