Lampa podłogowa Normann Copenhagen Hello biała

555050 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
3358.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
555050
Wymiary
165 x Ø 49 cm
Materiały
Drewno bukowe, stal
Zalecane źródło światła
E27 (nie dołączona)

Opis produktu

Wspaniała lampa podłogowa z nóżką z jasnego drewna bukowego, które przecięto tu jakby „od niechcenia” idealnie białą, stalową podstawą i trójkątnym kloszem zawieszonym nieco nad połową wysokości lampy. Minimalistyczny wzór i doskonałe wykonanie tworzą tu futurystyczny efekt, które nie umknie niczyjej uwadze. Niewymuszona elegancja tej lampy od razu przyciąga wzrok.
Produkty duńskiej marki Normann Copenhagen zachwycają idealną równowagą między nowoczesnym wzornictwem, kolorami i codzienną funkcjonalnością.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Jonas Wagell to utalentowany szwedzki projektant, który od dziecka interesował się grafiką, topografią oraz graffiti. Fascynuje się minimalizmem – dąży do maksymalnego uproszczenia swoich projektów i podkreślenia ich funkcji. W jednym z wywiadów powiedział, że najbardziej inspirujące jest dla niego podróżowanie oraz poznawanie nowych ludzi. Kształcił się w takich kierunkach jak: grafika, marketing i zarządzanie, wzornictwo i architektura. Do jego pomysłów należy projekt „Mini House”. Jest to niewielki dom składający się z modułów do samodzielnego złożenia, w którym można mieszkać zarówno latem, jak i zimą.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię