Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Lampa porcelanowa Serax Amfora 26 cm

Lampa porcelanowa Serax Amfora 26 cm
Lampa porcelanowa Serax Amfora 26 cm Lampa porcelanowa Serax Amfora 26 cm Lampa porcelanowa Serax Amfora 26 cm Lampa porcelanowa Serax Amfora 26 cm
x zamknij

Lampa porcelanowa Serax Amfora 26 cm

serax
Cathérine Lovatt
Serax Amfora
297.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Ø 16 cm
wysokość 26 cm
Porcelana
serax-B0713011
 
Wyjątkowa lampa od marki Serax – zaprojektowana na kształt starożytnej amfory, czyli smukłej wazy z wydłużonym brzuścem. Klosz o opływowej budowie został wykonany z białej porcelany, dlatego będzie pięknie prezentował się w jasnych pomieszczeniach, do których wpada dużo naturalnego światła. Całość została wykończona kablem w intensywnym kolorze, który ładnie kontrastuje z nieskazitelną bielą klosza. Lampa może być powieszona nad jadalnianym stołem albo postawiona w kącie salonu czy nowoczesnej sypialni.

Inne z kolekcji Serax Amfora

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.