Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Lampa porcelanowa Serax Amfora 31 cm

Lampa porcelanowa Serax Amfora 31 cm
Lampa porcelanowa Serax Amfora 31 cm Lampa porcelanowa Serax Amfora 31 cm Lampa porcelanowa Serax Amfora 31 cm Lampa porcelanowa Serax Amfora 31 cm
x zamknij

Lampa porcelanowa Serax Amfora 31 cm

serax
Cathérine Lovatt
Serax Amfora
375.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 20 dni roboczych
Ø 15 cm
wysokość 31 cm
Porcelana
serax-B0713012
 
Wyjątkowa lampa od marki Serax – zaprojektowana na kształt starożytnej amfory, czyli smukłej wazy z wydłużonym brzuścem. Klosz o opływowej budowie został wykonany z białej porcelany, dlatego będzie pięknie prezentował się w jasnych pomieszczeniach, do których wpada dużo naturalnego światła. Całość została wykończona kablem w intensywnym kolorze, który ładnie kontrastuje z nieskazitelną bielą klosza. Lampa może być powieszona nad jadalnianym stołem albo postawiona w kącie salonu czy nowoczesnej sypialni.

Inne z kolekcji Serax Amfora

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.