Lampa Seletti ścienna Sparrow cruising

15316 Seletti Seletti
607.00 PLN
607,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
15316
Materiały
żywica

Opis produktu

Lampa Seletti ścienna Sparrow cruising jest ozdobiona figurką wróbla w locie. Figurka została wykonana z białej żywicy epoksydowej z dużą dbałością o wierne odwzorowanie ptaka. Wróbel trzyma w łapkach ramię lampy, co budzi skojarzenia z gałązką pochwyconą do budowania gniazda. 

 

Długie, cienkie ramię lampy jest zwieńczone żarówką, która zgodnie z aktualnymi trendami, pozbawiona jest klosza. Takie rozwiązanie, popularne w industrialnych lampach, nadaje całości nowoczesny sznyt.


Lampa Seletti ścienna Sparrow cruising została zaprojektowana przez  Marcantonio – włoskiego specjalistę od zaskakującego wzornictwa. Lampa będzie pasować do współczesnego salonu, czy pokoju dziennego, również tego przeznaczonego dla nastolatka.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię