Lampa Seletti Wonder Cloud

14804 Seletti Seletti
1312.00 PLN
1 312,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
14804
Wymiary
cm. 21x32 wys.40,5
Materiały
żywica

Opis produktu

Lampa Seletti Wonder Cloud w zaskakujący sposób łączy klasykę i nowoczesność. Jej kształt przywodzi na myśl antyczną rzeźbę przedstawiającą głowę mężczyzny. Sympatyczny jegomość żuje gumę balonową, delikatnie przy tym zezując. Wewnątrz różowego balona umieszczona jest żarówka LED, która daje ciepłe światło o jasności 300 lumenów.


Lampa Seletti Wonder Cloud została wykonana z żywicy epoksydowej i szkła. Uto Balmoral z przymrużeniem oka zinterpretował klasyczne wzornictwo świata antycznego, przyprawiając je współczesnym akcentem. Optymistyczny różowy kolor gumy balonowej efektownie współgra z bielą i błękitem. Lampa będzie humorystyczną ozdobą wnętrza, która na pewno nie pozostanie niezauważona.

Kolekcja: WONDER TIME

Zobacz kolekcję

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię