Lampa Seletti z klipsem Sparrow cruising

15312 Seletti Seletti
607.00 PLN
607,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
15312
Materiały
żywica

Opis produktu

Lampa Seletti z klipsem Sparrow cruising zapewni dodatkowe źródło światła podczas czytania czy pracy. Żarówka skierowana w dół dobrze oświetli rozłożoną na biurku książkę, zeszyt czy zestaw modelarski. Lampę Seletti Sparrow cruising można łatwo przymocować do blatu za pomocą klipsa

 

Lampa Seletti z klipsem Sparrow cruising jest ozdobiona figurką lecącego wróbla. Figurka została wykonana z żywicy epoksydowej z dużą dbałością o najdrobniejszy szczegół. Wróbel trzyma w łapkach ramię lampki. Kojarzy się ono z gałązką, którą ptak pochwycił do budowania gniazda. 


Lampa Seletti z klipsem Sparrow Taking Off została zaprojektowana przez włoskiego designera Marcantonia, twórcę serii niebanalnych lamp z motywem zwierzęcym.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię