Lampa Seletti z klipsem Sparrow landing

15310 Seletti Seletti
607.00 PLN
607,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
15310
Materiały
żywica

Opis produktu

Lampa Seletti z klipsem Sparrow landing jest ozdobiona figurką wróbelka w locie. Figurka została wykonana z żywicy epoksydowej z dużą dbałością o wierne odwzorowanie ptaszka. Wróbel trzyma w łapkach ramię lampki. Przywodzi ono na myśl gałązkę, którą ptak pochwycił do budowania gniazda. 

 

Lampa stołowa Seletti Sparrow landing wyposażona jest w klips, który umożliwia przymocowanie jej do blatu biurka czy stolika. Żarówka pozbawiona klosza wpisuje się w aktualne trendy i podkreśla nowoczesny charakter lampki. 


Lampa Seletti z klipsem Sparrow landing zapewni dodatkowe źródło światła podczas czytania czy pracy. Zaprojektowana przez włoskiego designera Marcantonio, będzie oryginalną ozdobą gabinetu lub pokoju dziennego.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię