Lampa stołowa A di Alessi Girotondo fioletowa

AKK86 P A di Alessi
295
295,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 10-15 dni roboczych
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AKK86 P
Wymiary
Wysokość: 20 cm
szerokość: 4,5 cm
długość: 14 cm
waga: 0,340 kg.
Materiały
Polietylen.
Zalecane źródło światła
 2.2 W, 3.7 V , LED

Opis produktu

Pomysłowa lampa stołowa A di Alessi Girotondo w kształcie ludzika. Kultowa figurka zaprojektowana przez Stefano Giovannoniego i Guido Venturiniego pod koniec lat 80. kontynuuje swoją wędrówkę w czasie, przekształcając się w coraz ciekawsze i bardziej funkcjonalne formy. Lampa Girotondo może być używana jako klasyczna lampa stołowa albo przenośna lampka, którą można umieścić w dowolnym miejscu. Takie rozwiązanie oświetleniowe sprawd...
Pomysłowa lampa stołowa A di Alessi Girotondo w kształcie ludzika. Kultowa figurka zaprojektowana przez Stefano Giovannoniego i Guido Venturiniego pod koniec lat 80. kontynuuje swoją wędrówkę w czasie, przekształcając się w coraz ciekawsze i bardziej funkcjonalne formy. Lampa Girotondo może być używana jako klasyczna lampa stołowa albo przenośna lampka, którą można umieścić w dowolnym miejscu. Takie rozwiązanie oświetleniowe sprawdzi się w pomieszczeniach, w których potrzebne jest miękkie, delikatnie rozproszone światło, na przykład sypialniach albo dziecięcych pokojach.

Lampa została wyposażona w przełącznik on/off z funkcją zmienienia światła (trzy różne poziomy natężenia).

Kolekcja Girotondo przykuwa uwagę charakterystycznym motywem geometrycznego ludzika, który swym minimalistycznym profilem i prostymi kształtami od razu wpada w oko. Produkty Girotondo od A di Alessi to przede wszystkim widoczna gołym okiem radość z tworzenia unikatowego wzornictwa, i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

Marka A di Alessi to przede wszystkim lekkie, kolorowe wzornictwo w przedmiotach codziennego użytku i wyjątkowe inspiracje będące osobną linią tzw. "włoskiej fabryki designu" (fabryki snów): trzecia linia po doskonale znanych Alessi i Officina Alessi. Wielki design, niepowtarzalne formy i umiarkowana cena.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię