Lampa stołowa Blue Marmalade Hollow pomarańczowa

BM005_OO Blue Marmalade Blue Marmalade
168.75 PLN

Special Price 168,75 zł

Normalna cena: 225,00 zł

Dostawa od 10,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
BM005_OO
Wymiary
28,5 x 15,5 x 28,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne z recyklingu
Zalecane źródło światła
E27 (w zestawie)

Opis produktu

Oto lampa idealna do wykorzystania w romantycznych wnętrzach, teatrze, studio czy jako ozdoba na artystyczny performance. Intensywnie pomarańczowa – tworzy niesamowity efekt świetlny w ciemnych pomieszczeniach, zwłaszcza gdy się ją wykorzysta wraz z innymi lampami tej serii.
Lampę Hollow można ustawić na każdej krawędzi, dzięki czemu za każdym razem wygląda nieco inaczej!
Mocna konstrukcja i wykonanie z materiałów pochodzących z recyclingu sprawiają, że jest odporna na przypadkowe potrącenia, czy upadek z małej wysokości.
Żarówka energooszczędna 12W w zestawie, kabel 2m, produkcja: Wielka Brytania.

Blue Marmalade – wnętrza w rytmie eko! Lampy tej marki zostały opracowane tak, by ich koniec był zawsze początkiem czegoś nowego, ekologicznego, przykuwającego wzrok! Wszystko, co wytwarza Blue Marmalade nadaje się do ponownego przetworzenia. Wydajne, produkowane przy niskoenergetycznych technikach, ekologiczne.

Marka

Produkty marki Blue Marmalade zostały opracowane tak, by ich koniec był zawsze początkiem czegoś nowego, ekologicznego, przykuwającego wzrok! Wszystko, co znajdziecie w sklepie Czerwona Maszyna marki Blue Marmalade powstaje z tworzywa do recyclingu i nadaje się do ponownego przetworzenia. Droga każdej najmniejszej rzeczy została dokładnie przemyślana: od tego, do czego służy w tej chwili, przez jej koniec i ponowne wykorzystanie aż do stworzenia czegoś nowego. Wydajne, produkowane przy niskoenergetycznych technikach, ekologiczne. Szkockie inspiracje i brytyjska produkcja. Blue Marmalade sprawdza nawet czy odpady nie wykorzystane w produkcji okazały się przydatne do czegoś innego. Życie w rytmie eko!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię