Lampa stołowa Seletti Bouche żółta

01432AMB Seletti Seletti
685.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
01432AMB
Wymiary
Wysokość 39 cm
Ø 15 cm
Materiały
Szkło, drewno
Zalecane źródło światła
Żarówka neonowa Seletti (w zestawie)

Opis produktu

Oryginalna, zupełnie niepowtarzalna lampa stołowa: w kształcie butelki (kolor bursztynu), do której włożono żarówkę i zatkano drewnianym korkiem. Będzie kapitalną ozdobą wnętrz nowoczesnych, pokoju nastolatka, kącika w pomieszczeniu bibliotecznym i innych miejsc, w których nastrojowe oświetlenie musi mieć swój klimat.
Produkt nie posiada oryginalnego opakowania.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię