Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Lampa stołowa Seletti Monkey Lamp Sitting

Lampa stołowa Seletti Monkey Lamp Sitting
Lampa stołowa Seletti Monkey Lamp Sitting Lampa stołowa Seletti Monkey Lamp Sitting Lampa stołowa Seletti Monkey Lamp Sitting
x zamknij

Lampa stołowa Seletti Monkey Lamp Sitting

879.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
34 x 30 x 32 cm
Polyresin
seletti-_14882
 
Uważaj, żeby nie dostać małpiego rozumu!
Lampa Seletti Monkey naprawdę przyprawia o szaleńczą chęć jej posiadania! Nieograniczona wyobraźnia projektanta zaowocowała powstaniem dekoracji, która nie tylko szokuje ale i bawi.

Twórca zrezygnował z klosza dzięki czemu lampa wydobywa 100% światła żarówki, staje się ona zatem nie tylko esencją włoskiego poczucia humoru ale i niezwykle praktycznym gadżetem. Siedząca małpa trzyma źródło światła w łapce, zupełnie tak, jakby chciała oświetlić miejsce, w którym przycupnęła. To powoduje, że żarówka jest nieodłącznym wyposażeniem zwierzątka w tej kompozycji. Jeśli pozwolisz małpce zamieszkać w swoim domu, wynagrodzi Ci to przywołując senne marzenia o tropikalnych wakacjach.

Lampa na żarówkę LED E14 40 W, max. 230 V. Żarówka w zestawie.

Inne z kolekcji Seletti Monkey Lamp

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.