Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Lampa stołowa Serax Lantern Ø 19 cm

Lampa stołowa Serax Lantern Ø 19 cm
Lampa stołowa Serax Lantern Ø 19 cm Lampa stołowa Serax Lantern Ø 19 cm Lampa stołowa Serax Lantern Ø 19 cm Lampa stołowa Serax Lantern Ø 19 cm
x zamknij

Lampa stołowa Serax Lantern Ø 19 cm

serax
275.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie / Dostępna tylko 1 sztuka! Więcej nie będzie.
Ø 19 cm
wysokość 27 cm
Porcelana
serax-B0712009
 
Piękna lampa Serax Lantern – zaprojektowana na kształt starej latarenki. Została wykonana z białej porcelany i wyposażona w dwa uchwyty, które są charakterystyczne dla latarni stołowych. Forma lampy sprawia, że będzie ona pasowała zarówno o nowoczesnych pomieszczeń, jak i do wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym. Całość została wykończona kablem w intensywnym kolorze, który ładnie kontrastuje z nieskazitelną bielą klosza. Takie rozwiązanie oświetleniowe sprawdzi się na dużym drewnianym biurku oraz małym nocnym stoliku.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.