Lampa stołowa &tradition Flowerpot VP3 Ø 23 cm, granatowa

20725601 &tradition &tradition
1269.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20725601
Wymiary
Ø 23 cm
wysokość: 50 cm
Materiały
Stal lakierowana, kabel PVC
Zalecane źródło światła
Żarówka E27 (nie dołączona)

Opis produktu

Lampa stołowa &tradition Flowerpot VP3, śr. 23 cm, granatowa. Zaprojektowana przez duńskiego projektanta Vernera Pantona. Charakteryzuje się klasycznymi, obłymi kształtami oraz perfekcyjnym wykonaniem z lakierowanej stali. Posiada 3-metrowy kabel, dzięki czemu stosowana może być w bardzo dużych i wysokich pomieszczeniach.

Kolekcja lamp Flowerpot nawiązuje do amerykańskiego ruchu kulturowego Flower Power z końca lat 60-tych. Podobnie jak ruch Flower Power, lampy z tej kolekcji w swym przekazie propagują otwartość, spokój i harmonię. Nadadzą wnętrzu klasycznego stylu i niekonwencjonalnego charakteru.

  • Żarówka: E27 max 40 Watt/7 Watt CFL (nie dołączona).
    Kabel 2 m.
  • Możliwe zamówienie lamp w innych kolorach niż te, które są dostępne w ofercie, w systemie RAL lub NCS, przy dopłacie 15%.

Marka

&tradition (czytaj: and tradition) to młoda, duńska marka założona w 2010 roku, &tradition specjalizuje się w produkcji genialnej wręcz jakości mebli, lamp oraz dodatków. &tradition łączy innowacyjne rozwiązania z bogatą skandynawską tradycją. Meble &tradition powstają z naturalnych materiałów. To one, oraz dokładność wykonania decydują o ich trwałości i ponadczasowym charakterze. Meble &tradition wykonywane są na indywidualne zamówienie, a wybór kolorów i materiałów ułatwiają wzorniki. Lampy i kinkiety &tradition to połaczenie znanych kształtów ze szlachetnymi materiałami i precyzją wykonania.

Projektant

Verner Panton to jeden z najbardziej wpływowych duńskich projektantów i architektów XX wieku. Dzięki swoim innowacyjnym pomysłom przyczynił się do rozwoju estetyki pop i unikatowego stylu lat 60. W swoich pracach stawiał na czyste formy, intensywne kolory oraz nietypowe materiały. Ulubionym tworzywem wykorzystywanym przez Pantona był plastik. Popularność zyskał dzięki krzesłom z plastiku, wykonanym metodą formowania wytryskowego. Do jego najbardziej znanych projektów należą takżę „Panton Chair”, „Heart Chair”, oraz „Cone Chair”. Kultowy projektant zajmował się również tworzeniem lamp oraz innych mebli.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię