Lampa &tradition Blown SW3, srebrna

20630594 &tradition
1530
1 530,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20630594
Wymiary
Wysokość: 28 cm
Ø 28 cm
Materiały
Szkło dmuchane, zawieszenie metalowe, kabel w oplocie tekstylnym
Zalecane źródło światła
Gwitn: E27 (żarówka niedołączona)

Opis produktu

Blown SW3 to pierwsza lampa zaprojektowana przez Samuela Wilkinsona dla marki &tradition. Półprzezroczysty, srebrny klosz został wykonany tradycyjną techniką dmuchania szkła. Jest ozdobiony pięknym, pikowanym wzorem. Dzięki takiej budowie światło załamuje się w specyficzny sposób, tworząc efektowne odbicia, refleksy i załamania. W tym projekcie to właśnie światło odgrywa najważniejszą rolę. To ono stało się inspiracją dla Wilkinson...
Blown SW3 to pierwsza lampa zaprojektowana przez Samuela Wilkinsona dla marki &tradition. Półprzezroczysty, srebrny klosz został wykonany tradycyjną techniką dmuchania szkła. Jest ozdobiony pięknym, pikowanym wzorem. Dzięki takiej budowie światło załamuje się w specyficzny sposób, tworząc efektowne odbicia, refleksy i załamania. W tym projekcie to właśnie światło odgrywa najważniejszą rolę. To ono stało się inspiracją dla Wilkinsona, który zaczął patrzeć na przedmioty inaczej – przez pryzmat światła. Inspiracji szukał w wielu przedmiotach: starych lampach, szklanych butelkach, latarniach morskich, a nawet antycznej ceramice. W jego pracach widać także odwołania do natury – zwłaszcza do kształtu nasion i owoców.

Lampa będzie dobrze wyglądać w pomieszczeniach, w których potrzebne jest subtelne oświetlenie – na przykład w sypialniach. Sprawdzi się także w salonie albo nad dużym stołem w jadalni.

Dane techniczne:

  • źródło światła: E27 max 100 W (brak w zestawie)
  • kabel w oplocie tekstylnym o długości 4 m (czarny)
  • w komplecie podsufitka
  • lampa do użytku wewnętrznego
  • należy czyścić przy pomocy miękkiej, suchej ściereczki. Pamiętaj, aby przed każdym czyszczeniem wyłączyć zasilanie lampy

Marka

&tradition to duńska marka założona w 2010 roku, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości mebli oraz oświetlenia. &tradition łączy innowacyjne rozwiązania z bogatą skandynawską tradycją. Produkty duńskiej marki powstają przy użyciu naturalnych materiałów, które decydują o ich trwałości i ponadczasowym charakterze.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię