Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Lampa &tradition Blown SW3, srebrna

Lampa &tradition Blown SW3, srebrna
Lampa &tradition Blown SW3, srebrna Lampa &tradition Blown SW3, srebrna Lampa &tradition Blown SW3, srebrna Lampa &tradition Blown SW3, srebrna
x zamknij

Lampa &tradition Blown SW3, srebrna

andtradition
Samuel Wilkinson
1559.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Wysokość: 28 cm
Ø 28 cm
Szkło dmuchane, zawieszenie metalowe, kabel w oplocie tekstylnym
ANDTR-20630594
 
Blown SW3 to pierwsza lampa zaprojektowana przez Samuela Wilkinsona dla marki &tradition. Półprzezroczysty, srebrny klosz został wykonany tradycyjną techniką dmuchania szkła. Jest ozdobiony pięknym, pikowanym wzorem. Dzięki takiej budowie światło załamuje się w specyficzny sposób, tworząc efektowne odbicia, refleksy i załamania. W tym projekcie to właśnie światło odgrywa najważniejszą rolę. To ono stało się inspiracją dla Wilkinsona, który zaczął patrzeć na przedmioty inaczej – przez pryzmat światła. Inspiracji szukał w wielu przedmiotach: starych lampach, szklanych butelkach, latarniach morskich, a nawet antycznej ceramice. W jego pracach widać także odwołania do natury – zwłaszcza do kształtu nasion i owoców.

Lampa będzie dobrze wyglądać w pomieszczeniach, w których potrzebne jest subtelne oświetlenie – na przykład w sypialniach. Sprawdzi się także w salonie albo nad dużym stołem w jadalni.

Dane techniczne:

 • źródło światła: E27 max 100 W (brak w zestawie)
 • kabel w oplocie tekstylnym o długości 4 m (czarny)
 • w komplecie podsufitka
 • lampa do użytku wewnętrznego
 • należy czyścić przy pomocy miękkiej, suchej ściereczki. Pamiętaj, aby przed każdym czyszczeniem wyłączyć zasilanie lampy
 • Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
  W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
  Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
  Oferta dnia
  Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
  Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.