Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Lampa &tradition Mega Bulb SR2, złota z białym zawieszeniem

Lampa &tradition Mega Bulb SR2, złota z białym zawieszeniem
Lampa &tradition Mega Bulb SR2, złota z białym zawieszeniem Lampa &tradition Mega Bulb SR2, złota z białym zawieszeniem Lampa &tradition Mega Bulb SR2, złota z białym zawieszeniem Lampa &tradition Mega Bulb SR2, złota z białym zawieszeniem
x zamknij

Lampa &tradition Mega Bulb SR2, złota z białym zawieszeniem

andtradition
Sofie Refer
&tradition Bulb
759.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Wysokość: 23 cm
Ø 18 cm
Szkło dmuchane, porcelana, kabel w oplocie tekstylnym
ANDTR-200630
 
Lampa Mega Bulb to synonim prostoty i elegancji. Jest „młodszą siostrą” mniejszej wersji lampy Bulb. Składa się z delikatnego, pięknie uformowanego klosza z transparentnego szkła o złotym zabarwieniu. Jej subtelny, opływowy kształt został uformowany przy pomocy tradycyjnej techniki dmuchanego szkła, dlatego każdy model jest jedyny w swoim rodzaju. Lampa będzie szczególnie dobrze wyglądać w połączeniu z dużą żarówką.

Dane techniczne:

 • Żródło światła: E27 max 60 W (nie załączona)
 • Kabel w oplocie tekstylnym o długości 3 m, biały
 • W zestawie podsufitka
 • Należy czyścić przy pomocy miękkiej, suchej ściereczki. Pamiętaj, aby przed każdym czyszczeniem wyłączyć zasilanie lampy.

 • Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
  W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
  Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
  Oferta dnia
  Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
  Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.