Lampa wisząca Authentics Big round

184600 Authentics Authentics
1698.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
184600
Wymiary
Ø 44,5 cm
Materiały
Polipropylen
Zalecane źródło światła
E14 max. 5 watt CFL (nie dołączona)

Opis produktu

Szykowna lampa wisząca Authentics Big round – do zamocowania na ścianie lub suficie. Charakterystyczne okrągłe światła dają ciekawy, przyjemny dla oka strumień światła, który dobrze jest wykorzystać w pomieszczeniach przejściowych, hall’ach, korytarzach i przy wejściu do domu. Lampa jest bryzgoszczelna.
Propozycje marki Authentics to urzekająca prostota kształtów, wysoka estetyka wykonania i funkcjonalność, która doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach.

  • Żarówki: 5 x 5W / E 14
    (nie są dołączone).

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię