Lampa wisząca Brokis Capsula, fioletowa

PC937-CGC23-CGSU66-CGCI683-CGSUI906-CCS1948-CCSC619-CCM1019-CECL519 Brokis Brokis
9163.00 PLN
9 163,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 12 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
PC937-CGC23-CGSU66-CGCI683-CGSUI906-CCS1948-CCSC619-CCM1019-CECL519
Wymiary
Klosz: 29,5 x 26,5 cm
przysufitka: 26 cm
Materiały
Szkło

Opis produktu

Lampa wisząca z kolekcji Brokis Capsula. Wśród rozwiązań oświetleniowych zaproponowanych przez markę Brokis, znajdziemy lampy jedno lub wielokloszowe, w różnych wariantach kolorystycznych. Część barwna jest obleczona przezroczystą powłoką, co daje efekt wielowymiarowości.
Produkt poekspozycyjny.

Specyfikacje techniczne:

  • CGCI 683 – kolor fioletowy
  • CECL519 – czarny kabel z włókna
  • żarówka: LED 15W 2700K 1150lm (wbudowana)


Kwintesencję marki Brokis stanowią nietuzinkowa artystyczna wizja czeskich i zagranicznych artystów oraz wieloletnia tradycja dmuchanego szkła, charakterystyczna dla Moraw. To, co określa Brokis to eksperymentalne kształty oraz nowoczesne rozwiązania zaproponowane przez wyjątkowych projektantów-wizjonerów z całego świata. Innowacyjna i nieszablonowa struktura produktów, tworzonych nie tylko ze szkła, ale także z drewna i metalu, sprawia, że każda lampa z kolekcji Brokis jest zjawiskowym dziełem sztuki, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Kolekcja: Brokis Capsula

Zobacz kolekcję

Marka

Brokis to czeska marka, która oferuje prawdziwe cuda ze szkła w niezliczonych konfiguracjach. W ofercie Brokis znajdują się nowoczesne lampy, tworzone przez wykwalifikowanych artystów-rzemieślników. Firma kontynuuje bogatą tradycję szklarską, z której słyną czeskie Morawy, a równocześnie nie boi się eksperymentować. Współpracuje ze zdolnymi projektantami, dając im możliwość zrealizowania swoich artystycznych wizji, czego dobrym przykładem są Nocne Ptaki, które zaprojektował Boris Klimek.

W sklepie Czerwonej Maszyny lampy Brokis przedstawiamy w najpopularniejszym połaczeniu kolorów szkła i zawieszeń, jednak możliwości jest więcej. Nie ma jakiegoś modelu, lub koloru w ofercie sklepu internetowego a produkuje go Brokis? Nie szkodzi, prosimy o kontakt, zamówimy i przyjedzie.

Projektant

Lucie Koldová to młoda, czeska projektantka, która specjalizuje się w ciekawych rozwiązaniach oświetleniowych. Inspirację czerpię z wieloletniej tradycji dmuchanego szkła, która jest charakterystyczna dla Moraw. Zaraz po studiach rozpoczęła współpracę ze znanymi, czeskimi markami takimi jak Brokis, Belda Factory czy Lasvit. Koldová lubi eksperymentować z kształtami, materiałami oraz kolorami. Bardzo często korzysta z innowacyjnych technik i nowoczesnych metod produkcji. Razem z Danem Yeffetem zaprojektowała kolekcje „Muffins”, „Balloons” oraz „Shadows”.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię