Lampa wisząca Brokis Memory Balonik Ø 25 cm, szara

PC878-CGC617-CGSU66-CCS620-CEE777 Brokis Brokis
1492.00 PLN
1 492,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 12 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
PC878-CGC617-CGSU66-CCS620-CEE777
Wymiary
25 x 26,4 cm
Materiały
Szkło dmuchane
Zalecane źródło światła
E27 (nie dołączona)

Opis produktu

Lampa wisząca Brokis Memory Balonik, w kolorze szarym, o śr. 25 cm – sprawi, że powrócisz myślami do beztroskiego dzieciństwa! Lampy do złudzenia przypominają nadmuchane balony, które unoszą się w powietrzu. Wywołują falę pozytywnych wspomnień, a do tego stanowią nowoczesną i niepowtarzalną dekorację domu. Sprawdzą się w minimalistycznym salonie i fantazyjnie urządzonej sypialni. Lampa balonik będzie również doskonałą ozdobą pokoju malucha albo nastolatka. Wśród rozwiązań oświetleniowych znajdują się lampy wiszące oraz ścienne, w wielu wariantach kolorystycznych. Wiszący sznurek, który unosi się nad ziemią to dyskretny przełącznik światła. Brokis Memory sprawi, że na moment zatęsknisz za dzieciństwem.


Cechy produktu:

  • na żarówkę E27 (brak w zestawie).
  • dostępne różne wersje kolorystyczne

Marka

Brokis to czeska marka, która oferuje prawdziwe cuda ze szkła w niezliczonych konfiguracjach. W ofercie Brokis znajdują się nowoczesne lampy, tworzone przez wykwalifikowanych artystów-rzemieślników. Firma kontynuuje bogatą tradycję szklarską, z której słyną czeskie Morawy, a równocześnie nie boi się eksperymentować. Współpracuje ze zdolnymi projektantami, dając im możliwość zrealizowania swoich artystycznych wizji, czego dobrym przykładem są Nocne Ptaki, które zaprojektował Boris Klimek.

W sklepie Czerwonej Maszyny lampy Brokis przedstawiamy w najpopularniejszym połaczeniu kolorów szkła i zawieszeń, jednak możliwości jest więcej. Nie ma jakiegoś modelu, lub koloru w ofercie sklepu internetowego a produkuje go Brokis? Nie szkodzi, prosimy o kontakt, zamówimy i przyjedzie.

Projektant

Boris Klimek: "Dobry design to nie tylko funkcjonalność. Ma wnosić piękno, poezję i fantazję w codzienne życie." Te dwa zdania w pełni oddają klimat twórczości Borisa Klimka. Pochodzący z Czech laureat licznych prestiżowych nagród ( m. in. Elle Deco i German Design Award ) podbił nasze serca kolekcjami lamp Baloons i Night birds, wykonanych dla Brokis – znanej na cały świat, czeskiej manufaktury szkła.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Ela 28.06.2018
Kupowałam kilka wielkości i kolorów lamp Memory. Wszystkie razem wyglądają bardzo ładnie, Wzbudzają ogromne zainteresowanie. Niestety przy montażu obciążnik jednej z lamp zniszczył się, Zgłosiłam to do sprzedawcy i otrzymałam nowy. Byłam bardzo zaskoczona, ponieważ myślałam że będę musiała ponieść dodatkowe koszty. Polecam, polecam, polecam...