Lampa wisząca Brokis Night birds 75 cm, biała

PC963-CGC772-CCS775-CCSC843-CECL149 Brokis Brokis
5088.00 PLN
5 088,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 12 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
PC963-CGC772-CCS775-CCSC843-CECL149
Wymiary
Długość 75 cm
wysokość 13,5 cm
Materiały
Szkło, aluminium
Zalecane źródło światła
GU10

Opis produktu

Kolekcja lamp Night Birds marki Brokis wprowadzi odrobinę magii do każdego wnętrza. Autorem projektu jest Boris Klimek – laureat wielu prestiżowych nagród. Stworzone przez niego lampy Night Birds są niezwykle subtelne – wyglądają jak białe ptaki, uchwycone w locie. Perfekcyjnie pasują do przestronnych miejsc, w których „ptaki” mogą fruwać swobodnie. Lampa wygląda nowocześnie i oryginalnie kiedy wisi samotnie nad jadalnianym stołem, ale prawdziwie bajeczny efekt uzyskamy gdy „ptaki” będą „poruszać się” stadnie. Kilka lamp powieszonych obok siebie da wrażenie ruchu, ponieważ ułożenie skrzydeł jest inne w każdej lampie.

Kwintesencję marki Brokis stanowią nietuzinkowa artystyczna wizja czeskich i zagranicznych artystów oraz wieloletnia tradycja dmuchanego szkła, charakterystyczna dla Moraw. To, co określa Brokis to eksperymentalne kształty oraz nowoczesne rozwiązania zaproponowane przez wyjątkowych projektantów-wizjonerów z całego świata. Innowacyjna i nieszablonowa struktura produktów, tworzonych nie tylko ze szkła, ale także z drewna i metalu, sprawia, że każda lampa z kolekcji Brokis jest zjawiskowym dziełem sztuki, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Specyfikacje techniczne:
  • CGC772 – kolor biały opalizujący
  • Wykończenie - srebrny anodowany
  • CWCL149 – przezroczysty kabel, 1 m
  • żarówka: GU10 EU – 5W DIM – 220 – 240V (dołączona).

Marka

Brokis to czeska marka, która oferuje prawdziwe cuda ze szkła w niezliczonych konfiguracjach. W ofercie Brokis znajdują się nowoczesne lampy, tworzone przez wykwalifikowanych artystów-rzemieślników. Firma kontynuuje bogatą tradycję szklarską, z której słyną czeskie Morawy, a równocześnie nie boi się eksperymentować. Współpracuje ze zdolnymi projektantami, dając im możliwość zrealizowania swoich artystycznych wizji, czego dobrym przykładem są Nocne Ptaki, które zaprojektował Boris Klimek.

W sklepie Czerwonej Maszyny lampy Brokis przedstawiamy w najpopularniejszym połaczeniu kolorów szkła i zawieszeń, jednak możliwości jest więcej. Nie ma jakiegoś modelu, lub koloru w ofercie sklepu internetowego a produkuje go Brokis? Nie szkodzi, prosimy o kontakt, zamówimy i przyjedzie.

Projektant

Boris Klimek: "Dobry design to nie tylko funkcjonalność. Ma wnosić piękno, poezję i fantazję w codzienne życie." Te dwa zdania w pełni oddają klimat twórczości Borisa Klimka. Pochodzący z Czech laureat licznych prestiżowych nagród ( m. in. Elle Deco i German Design Award ) podbił nasze serca kolekcjami lamp Baloons i Night birds, wykonanych dla Brokis – znanej na cały świat, czeskiej manufaktury szkła.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię