Lampa wisząca Innermost Kapow

SK0191-01 Innermost Innermost
317.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
SK0191-01
Wymiary
Wysokość 30 cm
szerokość 30 cm
Materiały
Nylon
Gwarancja
3 lata
Zalecane źródło światła
LED Globe max. 15 watt (nie dołączona)

Opis produktu

Bardzo ciekawa i bardzo nietuzinkowa: taka jest „meduzowa” lampa Kapow! Wykonana z pozornie bezładnie splecionego nylonu (jakby rurki-wężyki), nabiera pięknego wyrazu gdy się ją zaświeci. Jak rozjaśniona meduza, lub dziwny stworek z innej galaktyki.
Lampa przeznaczona na żarówki energooszczędne.
Lampy Innermost to pierwszorzędna jakość wykonania, niepowtarzalne wzornictwo i kolory, które zaskakują. Prosto z Londynu – miasta pomysłów i marzeń.

Marka

Marka Innermost powstała w Londynie, z inicjatywy dwóch projektantów, którzy rzucili swe dotychczasowe prace, by stworzyć razem coś nowego, wyjątkowego i przełomowego. Steve Jones i Russell Cameron w świecie projektowanego przez siebie oświetlenia i mebli postawili na połączenie różnych przekonań, sprzeczności i artystycznych wizji, których wspólnym celem stał się oryginalny design. Niepowtarzalne wzornictwo, zaskakujące kolory i magia światła i cienia – to dzieło Innermost! Pierwszorzędna jakość wykonania i dbałość o każdy detal czynią produkty Innermost luksusowymi.

Projektant

Tina Leung to młoda, uzdolniona projektantka pochodząca z Hongkongu. W jej pracach można dostrzec wyraźne, azjatyckie wpływy – inspiruje się nowoczesną animacją oraz ilustracjami. Jak sama przyznaje, lubi eksperymentować z różnymi materiałami i formami oraz stosować innowacje techniczne. Obecnie współpracuje z marką Innermost, dla której zaprojektowała ciekawe rozwiązania oświetleniowe. Do najbardziej popularnych należą efektowna lampa „Kapow”, wykonana z nylonowych rurek oraz model „Buckle” z ciekawie uformowanej stali szlachetnej. W swojej karierze tworzyła również dla Shanghai Tang oraz dla Alan Chan Design.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię