Lampa wisząca Koziol Josephine 35 cm, czarna

1930526 Koziol Koziol
415.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1930526
Wymiary
Długość klosza 35 cm
Ø 31,3 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Klasyka i nowoczesność w oświetleniu wnętrz! Ta czarna, wisząca lampa przyciąga oko nutką pałacowego stylu i zachwyca niezwykłą opływowością brzegów i lekkim połyskiem klosza. Dzięki specjalnemu ustawieniu, zasłania ostre światło żarówki tak, że nie razi ono w oczy i jednocześnie przyjemnie rozświetla wnętrze.
Pozytywne inspiracje, zabawa formą i piękne kolory! Produkty marki Koziol to niemieckie tradycje produkcji i renoma od 1927 roku. Słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej.
Produkt wolny od melaminy i często stosowanego BPA.

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Sklep Czerwona Maszyna prowadzi wyprzedaż stanów magazynowych marki - zapraszamy do zakupu pełnowartościowych produktów w atrakcyjnych cench!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię