Lampa wisząca Seletti Maman 2.0, żarówki matowe

07747SAT Seletti Seletti
2410.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
07747SAT
Wymiary
Długość pojedynczych kabli: 4 m. Ilość kabli: 14.
Materiały
Silikon, metal, tworzywo sztuczne
Zalecane źródło światła
Led E27, dołączone do zestawu

Opis produktu

Niezwykła lampa składająca się z 14 odgałęzień wychodzących z jednego rdzenia. Żarówki zamocowane są na czarnych przewodach - po siedem na kablach czterometrowych. Dzięki temu można je zawiesić w dowolny sposób, tworząc niezwykły efekt świetlny w pomieszczeniu. Zestaw zawiera elementy do montażu i 14 matowych żarówek LED E27 max. 4 W.
Tylko do użytku w pomieszczeniach.
Lampa jest kompatybilna ze ściemniaczem.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię