Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Lampa wisząca Serax Marella, biała

Lampa wisząca Serax Marella, biała
Lampa wisząca Serax Marella, biała Lampa wisząca Serax Marella, biała Lampa wisząca Serax Marella, biała
x zamknij

Lampa wisząca Serax Marella, biała

serax
516.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Ø 25 cm
wysokość 34 cm
Stal lakierowana
serax-B7213159
 
Lampa Serax Marella wykonana ze stalowych, symetrycznie ułożonych prętów. Będzie się pięknie prezentowała w przestronnych, otwartych pomieszczeniach, zwłaszcza w jadalniach – nad dużym, rodzinnym stołem. Elegancka oprawa oświetleniowa o prostej konstrukcji sprawdzi się we wnętrzach utrzymanych w stylu skandynawskim i minimalistycznym.

Projektant, Antonino Sciortino, od ósmego roku życia uczył się fachu w warsztacie ojca. To właśnie tam dostrzegł możliwości, które daje metal i nauczył się obróbki tego materiału. Wiedzę i umiejętności zdobyte w młodości wykorzystał wiele lat później, tworząc projekty mis, mebli i lamp z metalowych prętów. Jego prace to przedmioty codziennego użytku, a zarazem małe dzieła sztuki o niepowtarzalnym charakterze.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.