Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Lampa wisząca &tradition Flowerpot VP1 Ø 23 cm, ciemnozielona

Lampa wisząca &tradition Flowerpot VP1 Ø 23 cm, ciemnozielona
Lampa wisząca &tradition Flowerpot VP1 Ø 23 cm, ciemnozielona Lampa wisząca &tradition Flowerpot VP1 Ø 23 cm, ciemnozielona Lampa wisząca &tradition Flowerpot VP1 Ø 23 cm, ciemnozielona Lampa wisząca &tradition Flowerpot VP1 Ø 23 cm, ciemnozielona
x zamknij

Lampa wisząca &tradition Flowerpot VP1 Ø 23 cm, ciemnozielona

andtradition
875.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Ø 23 cm
wysokość klosza: 16 cm
Stal lakierowana, kabel w oplocie tekstylnym
andtr-20705001
 
Lampa wisząca marki &tradition z kolekcji Flowerpot. Zaprojektowana przez duńskiego projektanta Vernera Pantona. Charakteryzuje się klasycznymi, obłymi kształtami oraz perfekcyjnym wykonaniem z lakierowanej stali. Posiada 3-metrowy kabel, dzięki czemu stosowana może być w bardzo dużych i wysokich pomieszczeniach.

Kolekcja lamp Flowerpot nawiązuje do amerykańskiego ruchu kulturowego Flower Power z końca lat 60-tych. Podobnie jak ruch Flower Power, lampy z tej kolekcji w swym przekazie propagują otwartość, spokój i harmonię. Nadadzą wnętrzu klasycznego stylu i niekonwencjonalnego charakteru.

  • Żarówka: E27 max 60 Watt/12 Watt CFL (nie dołączona).
  • Kabel 3 m.
  • Możliwe zamówienie lamp w innych kolorach niż te, które są dostępne w ofercie, w systemie RAL lub NCS, przy dopłacie 15%.

Inne z kolekcji &tradition Flowerpot

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.