Lampa wisząca Umage Chimes Cluster 3, Black

02232 Umage Umage
1009.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
02232
Wymiary
Ø 3,4 cm
wysokość: 22 cm
Materiały
Dąb, polipropylen
Gwarancja
10 lat
Zalecane źródło światła
Wbudowany panel LED (220 lm; 3000 K).

Opis produktu

Lampa wisząca Umage Chimes Cluster 3, black, naturalne piękno w Twoim wnętrzu.

Klosze lamp z serii Chimes wykonano z barwionego na czarno, litego drewna dębowego. Oświetlenie zestawiono z prostą podsufitką i kablami w tym samym kolorze, przez co cały produkt tworzy spójną całość i świetnie sprawdzi się jako efektowne oświetlenie nad stołem w jadalni. 3 podłużne klosze o średnicy 3,4 cm nawiązują swoją formą do linii drzew rosnących blisko siebie.

Produkt gwarantuje punktowe, przytulne światło, przez co nadaje się również w kąciku do czytania, ciekawie wydzielając tę strefę z reszty mieszkania. Lampa posiada wbudowany, nieściemnialny panel ledowy 3 x 2W LED o barwie światła 3000 K gwarantujący 50 tysięcy godzin świecenia.
 
Lampa idealnie sprawdzi się we wnętrzach skandynawskich, kontrastując z bielą i szarością. Dobrze wkomponuje się również w klimat industrialny, nadając aranżacji przełamania i dodatkowej głębi.

Do lampy dołączono kable o maksymalnej długości 3 metrów i zawieszenie. Czyścić z kurzu lekko wilgotną szmatką.

Cechy produktu:

  • kolor - czarny
  • materiał - dąb i polipropylen
  • żarówka - wbudowany panel LED 3 x 2W, 3000K
  • czyszczenie - wilgotną szmatką
  • średnica klosza - 3,4 cm
  • wysokość klosza - 22 cm

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię