Lampa wisząca Umage Chimes (dawniej Vita Copenhagen) Ø 3 cm, jasny dąb

2165 Umage Umage
359.00 PLN
359,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2165
Wymiary
Ø 3 cm
wysokość: 22 cm
Materiały
Drewno dębowe, tworzywo sztuczne.
Gwarancja
10 lat
Zalecane źródło światła
Wbudowany panel LED (220 lm; 3000 K).

Opis produktu

Lampa wisząca Umage Chimes z jasnego dębowego drewna to niezwykle prosta kompozycja duńskiego projektu. Drewniana lampa swoim kształtem przypomina kurant wygrywający delikatną melodię. Skandynawska lampa wisząca jest podłużna (ma 22 cm długości) i ma tylko 3 cm średnicy, co sprawia, że wygląda jeszcze subtelniej. Drewniana lampa bardzo dobrze będzie się prezentować w loftowym, prostym wnętrzu. Lampa posiada wbudowany panel LED (1500 lm; 3000 K). Żywotność: 15 000 h. Do lampy dołączono czarny kabel w oplocie o długości 2 m. Zobacz nasz poradnik- jak wybrać odpowiednie oświetlenie!

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię