Lampion Raeder Beacon

90541 Raeder Raeder
79.00 PLN
79,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90541
Wymiary
6x5x9,5 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
Dom porcelanowy, częściowo szkliwiony

Opis produktu

Lampion Raeder Beacon to dekoracja, której możesz użyć do nadania wnętrzu swojego domu przytulnego charakteru. Lampion Raeder Beacon to jedna z dekoracji w tym samym nurcie, dlatego możesz stworzyć całą aranżację, wybierając pełną linię lampionów. Produkt nadaje się przede wszystkim do stosowania z tealightami.
Biały lampion Raeder Beacon został przygotowany z wysokiej jakości porcelany. Materiał ten jest trwały, a przy okazji daje świetne efekty wizualne w takiej ażurowej stylizacji. Warstwa szkliwienia chroni go przed zniszczeniem czy zabarwieniem.
Lampion Raeder Beacon ma kształt domku, dlatego będzie idealnie pasował do aranżacji inspirowanej skandynawskim klimatem. Wycięte okna i wyżłobione inne elementy fasady mają lekko pomarańczową poświatę po rozświetleniu świeczką.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię