Lampion domek Kähler Gingerbread Lighthouse M

693523 Kähler Kähler
188.00 PLN
188,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
693523
Wymiary
15,5x12,5x7,5 cm
Materiały
Glina

Opis produktu

Lampion domek Kähler Gingerbread Lighthouse M to świetny wybór, jeśli cenisz sobie łagodne światło świec, które rozchodziły się w iście zimowej scenerii. Lampion domek Kähler Gingerbread Lighthouse M został przygotowany na kształt domku z piernika, polanego lutrem. Całość ma matowo-błyszczące wykończenie, a w środku znajduje się miejsce na świeczkę.
Lampion domek Kähler Gingerbread Lighthouse M ma precyzyjne zdobienia, które zachwycą każdego fana tego rodzaju dekoracji. Okna zostały ręcznie wycięte. Całość przygotowana jest z kamionki.
Lampion domek Kähler Gingerbread Lighthouse M sprawdzi się jako dekoracja na czas świąt. Użyjesz go również jako nietypowego źródła światła, zwłaszcza że glazurowane wnętrze domu świetnie odbija płomień świecy!

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię