Lampion domek Raeder, Kaplica L

90536 Raeder Raeder
179.00 PLN
179,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90536
Wymiary
12,5x11x22,5 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
Porcelana nieszkliwiona z tłoczeniem

Opis produktu

Lampion domek Raeder, Kaplica L to świecznik przygotowany na podobieństwo małego kościoła. Świetnie sprawdzi się jako samodzielna dekoracja wnętrza. Lampion domek Raeder, Kaplica L możesz ustawić również w połączeniu z pozostałymi domkami z tej samej kolekcji, tworząc miniaturowe miasto.
Lampion domek Raeder, Kaplica L został przygotowany z porcelany w kolorze białym, ze złotymi zdobieniami. Przez to pasuje do wnętrz zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Korpus kościoła się podnosi, a do wnętrza możesz wówczas włożyć świeczkę.
Wyrzeźbione precyzyjnie elementy i przygotowane okna sprawiają, że lampion domek Raeder, Kaplica L daje ciepłe, przyjemne światło. Sprawdzi się jako element dekoracji na święta czy okres zimowy.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię