Lampion domek Raeder, Kaplica S

90535 Raeder Raeder
99.00 PLN
99,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90535
Wymiary
8x7x14 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
Porcelana nieszkliwiona z tłoczeniem

Opis produktu

Lampion domek Raeder, Kaplica S przypomina wyglądem niewielki kościółek, przez co świetnie wpisuje się w rustykalny charakter wnętrza. Lampion domek Raeder, Kaplica S został przygotowany w niewielkim rozmiarze, dlatego ustawisz go nawet na wąskiej krawędzi nad kominkiem. Pasuje do aranżacji tradycyjnych i nowoczesnych.
Lampion domek Raeder, Kaplica S został przygotowany z białej porcelany. Misterne zdobienia sprawiają, że wygląda bardzo realistycznie. Zdejmowany korpus kościoła pozwala na ustawienie we wnętrzu, na podstawce, świeczki.
Dzięki precyzji wykonania oraz ażurowym ścianom lampion domek Raeder, Kaplica S daje bardzo przyjemne, ciepłe światło. W ten sposób wprowadza przytulną atmosferę. Sprawdzi się zwłaszcza w okresie świątecznym.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię