Lampion domek Raeder, Willa

90704 Raeder Raeder
139.00 PLN
139,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90704
Wymiary
2x13,5x13,5 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
Porcelana nieszkliwiona z reliefem

Opis produktu

Lampion domek Raeder, Willa to ciekawa dekoracja, która pięknie prezentuje się w domu w okresie zimowym. Lampion domek Raeder, Willa został przygotowany na podobieństwo tradycyjnej willi. Pasuje do aranżacji nowoczesnych, ale dobrze sprawdza się też z klasycznymi stylizacjami.
Biały lampion domek Raeder, Willa świetnie pasuje do wnętrz skandynawskich, w stylu glamour czy nawet rustykalnych. Został przygotowany z porcelany, przez co jest trwały, ponadczasowy i łatwy w konserwacji. Górna część podnosi się, a do wnętrza możesz wstawić świeczkę.
Lampion domek Raeder, Willa gwarantuje wyjątkowe, ciepłe światło świecy, które rozchodzi się po wnętrzu pokoju. Możesz ustawić go jako element aranżacji z pozostałymi domkami z kolekcji albo użyć go jako samodzielnego dodatku.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię