Lampion Raeder Light dream

90542 Raeder Raeder
79.00 PLN
79,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90542
Wymiary
6x5x9,5 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
Dom porcelanowy, częściowo szkliwiony

Opis produktu

Lampion Raeder Light dream to świecznik idealny do wnętrz, w których liczy się przede wszystkim przytulność. Biała kolorystyka sprawia, że produkt świetnie prezentuje się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Szczególnie dobrze wygląda w stylu skandynawskim!
Przygotowany z białej porcelany lampion Raeder Light dream został dodatkowo pokryty warstwą szkliwienia. To sprawia, że nie niszczy się tak szybko, nie rysuje i nie pojawiają się na nim żadne przebarwienia.
Dzięki ażurowej formie lampion Raeder Light dream daje przyjemne światło, a podświetlony, wygląda jak prawdziwy, miniaturowy domek. Może być dekoracją całoroczną albo wystawianą np. w okresie świątecznym. Możesz wybrać też więcej domków z tej kolekcji.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię