Lampion Menu Echasse Hurricane, opal / bronzed brass

4794629 Menu Menu
385.00 PLN
385,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4794629
Wymiary
Ø: 14 cm
Wysokość: 8,5 cm
Materiały
Szkło, mosiądz brązowiony

Opis produktu

Lampion Menu Echasse Hurricane, opal / bronzed brass to delikatny świecznik na tealight, którego możesz używać w domu i na zewnątrz.

Piękny orbitalny klosz spoczywa na charakterystycznych dla serii Echasse nóżkach. Czasza chroni płomień przed podmuchami wiatru i delikatnie rozprasza światło.


Lampion Menu Echasse Hurricane wykorzystuje efekty kontrastu. Klosz jest wykonany z solidnego białego szkła, podstawa natomiast z brązowionego mosiądzu - razem tworzą piękny kontrast kolorystyczny. Klosz jest zaokrąglony miękko, nóżki zaś proste - całość wygląda nieco jak ufo, które wylądowało przed chwilą. 

Lampion Échasse Hurricane to najmłodszy element kolekcji. Jest przeznaczony do świeczek tealight, które wygodnie można wkładać i wyjmować, przez szeroki otwór u góry.

Marka

Marka Menu to kwintesencja duńskiego designu.

Proste bryły, wysmakowane kolory i zastosowanie najwyższej klasy materiałów sprawiają, że produkty Menu są eleganckie, trwałe i ponadczasowe. Firma współpracuje z najbardziej wyrazistymi postaciami współczesnego skandynawskiego designu i architektury tworząc minimalistyczną estetykę wnętrz. W ofercie Menu są meble, lampy, akcesoria barowe, nakrycie stołu, akcesoria łazienkowe i minimalistyczne dekoracje domu. Co roku Menu zaskakuje klientów apetycznymi nowościami w nurcie aktualnych trendów.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię