Lampion Raeder Shining light

90544 Raeder Raeder
79.00 PLN
79,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90544
Wymiary
6x5x9,5 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
Dom porcelanowy, częściowo szkliwiony

Opis produktu

Lampion Raeder Shining light to piękny świecznik, który doskonale sprawdzi się do tealightów i wyższych świeczek. Ażurowe wykonanie sprawia, że, podświetlony światłem świecy, lampion Raeder Shining light wygląda niezwykle delikatnie i nadaje wnętrzu przytulną atmosferę.
Lampion Raeder Shining light to produkt przygotowany z białej porcelany. Warstwa szkliwienia sprawia, że jest trwały, odporny na zabrudzenia i przebarwienia. Dodatkowo łatwo go wyczyścisz. Biały kolor pasuje praktycznie do każdej aranżacji.
Lampion Raeder Shining light możesz ustawić jako pojedynczą dekorację pokoju albo zebrać kilka domków z kolekcji i stworzyć z nich świetlne miasto. Świetnie sprawdzi się też na drobny prezent, np. na Mikołajki.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię