Lampka LED Raeder domki

C90142 Raeder Raeder
249.00 PLN
249,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C90142
Wymiary
Długość 16 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 15 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Lampka Raeder Domki pięknie rozświetli wnętrze w okresie zimowego deficytu światła.

Okrągła dekoracyjna lampka LED na całej swojej powierzchni posiada nieregularnie rozmieszczone wycięcia w kształcie niewielkich gwiazd oraz kółek. Na jej górze umieszczone są, wykonane podobnie jak całość z białej, matowej porcelany, dwa domki ze spadzistym dachem.

Moduł oświetleniowy LED znajduje się wewnątrz kuli. Bateria jest niewymienna, lecz można ją wielokrotnie ładować za pomocą kabla USB, który jest dołączony w zestawie.

Kula ma średnicę 16 cm. W dolnej części posiada ścięcie, które zwiększa stabilność, gdy zostanie umieszczona na stoliku bądź półce. Całkowita wysokość dekoracji to 15 cm.

Lampa Raeder została wykonana ręcznie. Tworzy ciekawy efekt we wnętrzu, dzięki licznym wycięciom.

Cechy produktu:

  • ręczne wykonanie
  • wyposażona w baterie umożliwiającą wielokrotne ładowanie
  • solidny materiał o matowym wykończeniu

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię