Lampka oliwna Philippi Tischkamin

123118 Philippi Philippi
713.46 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
123118
Wymiary
Ø 23 cm
Materiały
Szkło, aluminium

Opis produktu

Bardzo ciekawa lampka oliwna Philippi to coś dla romantycznych, tradycyjnych, lubiących w domach nastrojowe ciepło, jakie daje ogień.

Szklana obudowa podkreśla błyskające ogniki, a stalowa podstawka wewnątrz pozwala umieścić w niej dekoracyjne kamyczki. Pięknie wygląda w salonie, sypialni i wnętrzach, w których lubimy odpoczywać.

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Opinie

4,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 4
4.0
ewunia-82 12.02.2018
Lampka bardzo nastrojowa, robi wrażenie w przyciemnionym pokoju. Perfekcyjnie wykonana. Jedynym minusem jest cena.