Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Lampki ogrodowe Seletti Bella Vista, czarne z transparentnymi żarówkami

Lampki ogrodowe Seletti Bella Vista, czarne z transparentnymi żarówkami
Lampki ogrodowe Seletti Bella Vista, czarne z transparentnymi żarówkami Lampki ogrodowe Seletti Bella Vista, czarne z transparentnymi żarówkami Lampki ogrodowe Seletti Bella Vista, czarne z transparentnymi żarówkami Lampki ogrodowe Seletti Bella Vista, czarne z transparentnymi żarówkami
x zamknij

Lampki ogrodowe Seletti Bella Vista, czarne z transparentnymi żarówkami

seletti
Selab
Długość: 14,2 m
LED, tworzywo sztuczne
seletti-_07796
 
Lampki ogrodowe idealne do powieszenia pod krytym tarasem, w ogrodzie między słupkami, lub przy balustradach ganków. Gwinty są zabezpieczone silikonem, dzięki czemu lampki są odporne na deszcz. Dobry i energooszczędny pomysł na oświetlenie przestrzeni przed domem. Długość „sznura” to 14,2 m – co pozwala na swobodne oświetlenie większej powierzchni.
Lampa na żarówki z gwintem E27.
W zestawie znajduje się 10 lampek o mocy 230 Volt.
Produkty cenionej na całym świecie marki Seletti powstają pod hasłem „Revolution is the only solution!”. Projektowane z niezwykłą fantazją i włoskim temperamentem, pełne kreatywnych pomysłów: po prostu niepowtarzalne.

Inne z kolekcji Seletti Bella Vista

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.