Latarenka Eldvarm Emma Havane

PH-E013-D Eldvarm Eldvarm
698.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
PH-E013-D
Wymiary
Ø 15,5 cm
wysokość: 22 cm.
Materiały
Stal lakierowana proszkowo, ręcznie dmuchane szkło, skóra Tärnsjö, mosiądz.

Opis produktu

Latarenka Eldvarm Emma Havane to niezwykle elegancki szklany świecznik. Latarenka Emma Havane to projekt wykonany z niezwykła starannością - połączenie ręcznie dmuchanego szkła i lakierowanej proszkowo stali oraz estetyczne zdobienie w postaci paska ze skóry Tarnsjo to bardzo stylowa kompozycja. Szklany świecznik o opływowym kształcie będzie piękną ozdobą na stole przygotowanym w skandynawskim klimacie. Latarenki szwedzkiej marki wprowadzą romantyczny klimat i będą rozświetlać nocną aurę podczas przyjęcia w plenerze.

Marka

Eldvarm to młoda szwedzka firma oferująca nowoczesne akcesoria kominkowe  w nurcie minimalizmu. Narzędzia kominkowe Eldvarm wykonane są z naturalnych, przyjaznych dla środowiska materiałów najwyższej jakości i wykończone z ogromną starannością. Całość produkcji odbywa się w Europie, metodą rzemieślniczą. W sklepie Czerwona Maszyna cenimy produkty Eldvarm za przemyślaną funkcjonalność, precyzyjne wykonanie i ponadczasowy styl.
Akcesoria Eldvarm to kwintesencja skandynawskiego designu – zachwycają prostotą, neutralnością i są przemyślane w każdym szczególe.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię