Latarenka Eva Solo 25 cm, mleczna

571342 Eva Solo Eva Solo
264.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
571342
Wymiary
Wysokość 25 cm
Materiały
Szkło, stal szlachetna

Opis produktu

Kapitalna, mleczna latarenka 25 cm, marki Eva Solo do wykorzystania w czasie letnich przyjęć organizowanych na tarasie lub w ogrodzie – pięknie oświetli stół. Tealight umieszcza się na konstrukcji ze stali szlachetnej, a następnie całość wsuwa do szklanej butelki. Płomyk świeczki jest dzięki temu świetnie chroniony przed wiatrem, a mleczny kolor szkła sprawia, że całość wygląda bardzo nastrojowo.
Elegancja w wysublimowanym stylu!
Produkty duńskiej marki Eva Solo to przede wszystkim nowoczesny kształt, piękne linie oraz doskonale wykonanie każdego detalu.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię