Latarenka Holmegaard DWL 16,5 cm oliwkowa

4343546 Holmegaard Holmegaard
359.00 PLN
359,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4343546
Wymiary
10,5 x 16,5 cm
Materiały
Szkło dmuchane ustnie, skóra
Ograniczenia

Opis produktu

Latarenka Holmegaard DWL 16,5 cm oliwkowa pomoże zbudować przytulny klimat zarówno w letnie wieczory spędzane w altanie czy na tarasie, jak i zimowe popołudnia, kiedy szybko zapada zmrok. Ciepłe światło świecy w efektownym lampionie umili długie rozmowy z bliskimi lub relaks przy lampce wina.

 

Latarenka Holmegaard DWL 16,5 cm oliwkowa została wykonana z ustnie dmuchanego szkła w odcieniu oliwkowym, dzięki czemu każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju.

 

Solidny pasek ze skóry licowej ułatwia przenoszenie latarenki, gdziekolwiek jej potrzebujesz. Otwór w pokrywce umożliwia dostęp powietrza, które podtrzymuje płomień świecy. Jednocześnie otwory zostały tak rozmieszczone, by uchronić płomień przed podmuchami wiatru.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię