Latarenka Normann Copenhagen Domek biała

382000 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
483.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
382000
Wymiary
Wysokość 43,7
długość 24 cm
szerokość 24,5 cm
Materiały
Stal, szkło

Opis produktu

Rozjaśni ciemne wieczory! Oryginalna, biała latarenka w kształcie karmnika – na świece. Stalowa obudowa i szklane ścianki skutecznie chronią płomyk świecy przed wiatrem i jego podmuchami, a komin z małym otworem zapewnia dopływ powietrza do środka, dzięki czemu ognik na pewno nie zgaśnie.
Dobry pomysł na oświetlenie tarasu przed domem i balkonu. Latarenkę można też bezpiecznie postawić na parapecie i na stole – np. podczas rodzinnej kolacji, której chcemy nadać innego wymiaru.
Normann Copenhagen – niesamowite wzornictwo, duńska stylistyka i praktyczne zalety w jednym!

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku. Meble, lampy i akcesoria tej marki możecie Państwo obejrzeć w naszym sklepie w Krakowie. W naszej ofercie są także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię