Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Latarenka Normann Copenhagen Domek biała

Latarenka Normann Copenhagen Domek biała
Latarenka Normann Copenhagen Domek biała Latarenka Normann Copenhagen Domek biała Latarenka Normann Copenhagen Domek biała Latarenka Normann Copenhagen Domek biała
x zamknij

Latarenka Normann Copenhagen Domek biała

399.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Wysokość 43,7
długość 24 cm
szerokość 24,5 cm
Stal, szkło
norm-382000
 
Rozjaśni ciemne wieczory! Oryginalna, biała latarenka w kształcie karmnika – na świece. Stalowa obudowa i szklane ścianki skutecznie chronią płomyk świecy przed wiatrem i jego podmuchami, a komin z małym otworem zapewnia dopływ powietrza do środka, dzięki czemu ognik na pewno nie zgaśnie.
Dobry pomysł na oświetlenie tarasu przed domem i balkonu. Latarenkę można też bezpiecznie postawić na parapecie i na stole – np. podczas rodzinnej kolacji, której chcemy nadać innego wymiaru.
Normann Copenhagen – niesamowite wzornictwo, duńska stylistyka i praktyczne zalety w jednym!
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.