Latarenka oliwna Stelton Ship’s

1001 Stelton Stelton
3050.00 PLN
3 050,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1001
Wymiary
26 x 43 cm
Materiały
Stal szlachetna 18/8

Opis produktu

Latarenka oliwna Ship’s od marki Stelton kształtem nawiązuje do klasycznych lamp żeglarskich. Została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej 18/10, dzięki czemu jest solidna i wytrzymała. Wyjątkowy sposób na stworzenie przyjemnego nastroju zarówno w domu, jak i na tarasie czy w ogrodzie. Latarenka będzie pięknie wyglądać w pomieszczeniach zaprojektowanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu oraz w tradycyjnych, przytulnych wnętrzach. Delikatny płomień zapewni miłą, intymną atmosferę.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Erik Magnussen - znany duński projektant, którego prace są prezentowane i podziwiane w muzeach na całym świecie. Zajmuje się tworzeniem mebli, zastawy stołowej oraz oświetlenia. Szczególnie upodobał sobie cylindryczne kształty, żywe kolory oraz wysokiej jakości materiały. Jego produkty wyróżnia minimalizm, charakterystyczny dla skandynawskiego designu. Magnussen jest laureatem Lunning Prize, Furniture Prize i Red Dot, a także wielu innych międzynarodowych nagród. Jego najbardziej popularnym projektem jest dzbanek próżniowy, stworzony dla marki Stelton. Do dzisiaj jest to najlepiej sprzedający się produkt tej firmy.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię