Latarnia Blomus Nero Ø 15,5 cm

B65563 Blomus
299
299,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B65563
Wymiary
Średnica: 15,5 cm
wysokość: 53 cm.
Materiały
Szkło, stal lakierowana proszkowo. Wykończenie matowe.
Wykończenie
matowe

Opis produktu

Przenośna latarnia z kolekcji Blomus Nero, inspirowana skandynawskim designem. Klasyczne kolory, proste kształty i starannie dobrane materiały sprawiają, że ten projekt można uznać za esencję minimalizmu. Latarenka składa się ze szklanej osłonki, poręcznego uchwytu oraz solidnej podstawy, wykonanej z lakierowanej na czarno stali szlachetnej. Latarnia pięknie zaprezentuje się obok kominka, w rogu pokoju albo na stoliku pomocniczym. ...
Przenośna latarnia z kolekcji Blomus Nero, inspirowana skandynawskim designem. Klasyczne kolory, proste kształty i starannie dobrane materiały sprawiają, że ten projekt można uznać za esencję minimalizmu. Latarenka składa się ze szklanej osłonki, poręcznego uchwytu oraz solidnej podstawy, wykonanej z lakierowanej na czarno stali szlachetnej. Latarnia pięknie zaprezentuje się obok kominka, w rogu pokoju albo na stoliku pomocniczym.

Do zestawu nie są dołączone świece.

Marka

Projekty niemieckiej firmy Blomus świadczą o wysokiej pozycji bauhausowskich tendencji w niemieckim designie. Projektanci Blomusa preferują proste figury geometryczne, unikają też ornamentów i zdobień. Dekoracyjność produktów to niewątpliwa zasługa kontrastu pomiędzy technologicznie okiełznanym metalem, a zamiłowaniem do prostoty formy. W kolekcjach Blomusa istnieje dostrzegalna harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań. Przedmioty Blomusa wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem przy użyciu najlepszej jakości stali nierdzewnej i starannym wykończeniem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię