Ławka ferm LIVING Little Architect, ciemnoniebieska

3265 ferm LIVING
700
700,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: 10-15 dni roboczych
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3265
Wymiary
Długość 62 cm
Wysokość 30 cm
Szerokość 30 cm
Materiały
Lakierowane drewno jesionowe.

Opis produktu

Ławka od marki ferm LIVING może stanowić element wyposażenia pokoju dziecięcego, żłobka albo przedszkola. Wszystkie meble z kolekcji Little Architect zostały zaprojektowane w prostym, nowoczesnym i przyjaznym dla dzieci stylu. Dużym plusem jest szeroki wybór kolorów oraz możliwość łączenia ze sobą poszczególnych elementów z tej serii. Meble z kolekcji Little Architect pomogą stworzyć przestrzeń, w której dziecko będzie mogło rozwij...
Ławka od marki ferm LIVING może stanowić element wyposażenia pokoju dziecięcego, żłobka albo przedszkola. Wszystkie meble z kolekcji Little Architect zostały zaprojektowane w prostym, nowoczesnym i przyjaznym dla dzieci stylu. Dużym plusem jest szeroki wybór kolorów oraz możliwość łączenia ze sobą poszczególnych elementów z tej serii. Meble z kolekcji Little Architect pomogą stworzyć przestrzeń, w której dziecko będzie mogło rozwijać zainteresowania i pobudzać swoją kreatywność.

Należy czyścić wilgotną ściereczką.

Marka

Ferm LIVING to duńska marka, która powstała w 2006 roku.Trine Andersen nie mogąc znaleźć odpowiedniego wzoru tapety dla siebie sama zaprojektowała wzór, który okazał się być strzałem w dziesiątkę i stał się pierwszym produktem Firmy. Dzisiaj oprócz tapet w asortymencie można znaleźć szeroki wachlarz akcesoriów codziennego użytku, mebli oraz przedmiotów dedykowanych najmłodszym. Charakterystyczne dla ferm LIVING jest połączenie tradycyjnego rzemiosła, naturalnych materiałów oraz surowego skandynawskiego designu. Produkty prezentowanej firmy swoją oszczędną formą stwarzają przytulną atmosferę w której chce się przebywać.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię