Ławka ogrodowa Skagerak Reform 43,5 cm, Hunter Green

1560026 Skagerak Skagerak
3887.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1560026
Wymiary
110 x 40 x 43,5 cm
wysokość siedzenia 43,5 cm
Materiały
Drewno tekowe, aluminium

Opis produktu

Ławka ogrodowa Skagerak Reform 43,5 cm, Hunter Green to połączenie drewna tekowego i aluminium lakierowanego proszkowo na modny zielony kolor.

Ta drewniano-metalowa ławka z kolekcji Skagerak Reform łączy w sobie elementy przemysłowe i naturalne w klasycznym stylu, w którym wyróżniają się drobne detale, takie jak elementy wizualne po bokach. Ławka ma prosty, ale kontrastowy design, dzięki czemu łatwo ją dopasować do innych mebli ogrodowych.

Ławka sprawdzi się:

  • na tarasie,
  • na ganku,
  • w ogrodzie.


Ławka Skagerak Reform wykonana jest drewna tekowego i z aluminium lakierowanego proszkowo, materiałów bardzo odpornych na warunki atmosferyczne.

Drewniane siedzisko ławki należy czyścić w razie potrzeby odpowiednim środkiem do czyszczenia drewna i miękką szczotką z włosia, a następnie spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia. W przypadku niewielkiego zabrudzenia wystarczy przetrzeć je suchej szmatką. Natomiast elementy aluminiowe należy czyścić miękką szmatką oraz wodą z mydłem, a następnie wytrzeć do sucha.


Drewno, z którego wykonana jest ławka, jest nieobrobione i dlatego powierzchnia będzie patynować wraz z upływem czasu, aby ostatecznie nabrać pięknego, srebrzysto-szarego koloru. Jeśli chcesz zachować oryginalną miodowo-złotą barwę, regularnie stosuj odpowiedni olej do mebli. Ławka jest meblem outdoor, drewno zostało wysuszone do użytku na zewnątrz. Jeśli chcesz używać jej w pomieszczeniach, może być konieczne ponowne dokręcenie raz na jakiś czas.

Chociaż aluminium lakierowane proszkowo jest bardzo wytrzymałe i odporne, to jednak może się zdarzyć, że zostanie ono czymś zarysowane. W takiej sytuacji zalecamy natychmiastowe nałożenie na rysę farby retuszującej.

Ławka może być używana przez cały rok, jednak w okresie zimowym zalecamy przechowywanie jej w nieogrzewanym pomieszczeniu, na przykład w garażu lub w piwnicy.

W kolekcji Skagerak Reform dostępne są ławki w kilku wersjach kolorystycznych oraz o 2 różnych wysokościach siedziska - 43,5 cm i 45,5 cm.

 

Marka

Marka Skagerak to wysokiej jakości meble, akcesoria kuchenne i łazienkowe, które od 1976 roku podbijają światowe rynki perfekcją wykonania, naturalnym designem i niepowtarzalnym, duńskim stylem. Wykonane z najlepszych gatunków drewna: dąb, teak, akacja, wenge – zachwycają ekologicznymi inspiracjami, formą i doskonale współgrają z potrzebą łączenia nowoczesności z klimatyczną nutą aranżacji wnętrz. Skagerak to po prostu piękne, oryginalne wzornictwo i to „coś”, co sprawia że dom z produktami tej firmy wygląda absolutnie wyjątkowo. Design dla pokoleń!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię