Ławka ogrodowa Skagerak Reform 45,5 cm aluminiowa, antracytowa

1560008 Skagerak Skagerak
3644.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1560008
Wymiary
110 x 40 x 45,5 cm
wysokość siedzenia 45,5 cm
Materiały
Aluminum

Opis produktu

Ławka ogrodowa Skagerak Reform 45,5 cm aluminiowa, antracytowa to oryginalny mebel, który w Twoim ogrodzie może pełnić 2 funkcje - można na nim usiąść lub postawić doniczki z roślinami.

Ławka pełni różne funkcje w zależności od tego, jak położysz siedzisko. Jeśli odwrócisz je do góry nogami, powstanie z niego blat / pojemnik o niskich brzegach, na którym mogą stać doniczki, konewka etc. Natomiast na normalnie leżącym siedzisku wygodnie usiądziesz. Ławka wykonana jest z lekkiego aluminium, więc siedzisko podnosi się i odwraca bardzo łatwo. Dodatkowo znajdują się w nim wąskie, podłużne szpary, które ułatwiają odprowadzanie wody.

Ławka Skagerak Reform w całości wykonana jest z aluminium lakierowanego proszkowo, bardzo odpornego na warunki atmosferyczne. Należy ją czyścić miękką szmatką oraz wodą z mydłem, a następnie wytrzeć do sucha.

Chociaż aluminium lakierowane proszkowo jest bardzo wytrzymałe i odporne, to jednak może się zdarzyć, że zostanie ono czymś zarysowane. W takiej sytuacji zalecamy natychmiastowe nałożenie na rysę farby retuszującej.

Ławka może być używana przez cały rok, jednak w okresie zimowym zalecamy przechowywanie jej w nieogrzewanym pomieszczeniu, na przykład w garażu lub w piwnicy.

W kolekcji Skagerak Reform dostępne są ławki w kilku wersjach kolorystycznych oraz o 2 różnych wysokościach siedziska - 45,5 cm i 43,5 cm.

Marka

Marka Skagerak to wysokiej jakości meble, akcesoria kuchenne i łazienkowe, które od 1976 roku podbijają światowe rynki perfekcją wykonania, naturalnym designem i niepowtarzalnym, duńskim stylem. Wykonane z najlepszych gatunków drewna: dąb, teak, akacja, wenge – zachwycają ekologicznymi inspiracjami, formą i doskonale współgrają z potrzebą łączenia nowoczesności z klimatyczną nutą aranżacji wnętrz. Skagerak to po prostu piękne, oryginalne wzornictwo i to „coś”, co sprawia że dom z produktami tej firmy wygląda absolutnie wyjątkowo. Design dla pokoleń!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię